Ora et Labora

De Hervormde Wijkgemeenten van Bijzondere Aard (HWBA), Sionskerk en Rehobothkerk, geven gezamenlijk een kerkblad uit, de Ora et Labora. Dit blad verschijnt maandelijks, behalve in Augustus, voor de eerste zondag van de maand.

Uiteraard worden gemeenteleden in de gelegenheid gesteld een bijdrage aan de inhoud van het blad leveren. In de Ora et Labora staat de uiterste inzendtermijn voor de kopij van het volgende nummer vermeld. Kopij kan worden ingeleverd bij de redactie, liefst digitaal, via e-mail of anders bij één van de onderstaande adressen.

Abonnementen


Wilt u ook abonnee worden van de Ora et Labora?
 Neem dan contact op met de heer L. Oudenaarden, telefoon 0180514968.

Redactie

Eindredactie: de heer J. Rook, e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., telefoon 0180523558

Redactie en inleveren berichten: de heer H.C. Heurter, e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bezorging

De organisatie van de bezorging is in handen van de heer L. Oudenaarden, telefoon 0180514968