Themazondag – Zin in de ouderdom

Zondag 7 oktober 2018 is voor de Protestantse Gemeente Krimpen aan den IJssel een bijzondere dag, want deze zondag is de thema zondag ‘Zin in de ouderdom’. Zowel in IJsseldijkkerk, Rank, Ark en Wingerd als ook in de Sions- en Rehobothkerk zal aan de hand van de ‘zondagspsalm’ Psalm 92, in de kerkdiensten stil worden gestaan bij ‘Zin in de ouderdom. In het vroege voorjaar was dit het thema van de gezamenlijke ambtsdragersdag (zaterdag 10 februari 2018) en nu willen we ook breder aandacht geven aan de vragen rond het (voorbereiden) op de laatste levensfase. Psalm 92 zegt: “In de ouderdom zullen zij nog vruchten dragen, zij zullen fris en groen zijn, om te verkondigen dat de HEERE waarachtig is; Hij is mijn rots en in Hem is geen onrecht”. Wat dat betekent? Weest u welkom in één van de kerken!