Beth Moore Bijbelstudie

  

D.V. februari 2019 start de nieuwste bijbelstudie van Beth Moore  ‘Jacobus, leven uit geloof’ op woensdagmorgen. 

Jakobus helpt ons om de consequenties van ons geloof onder ogen te zien. Als je de man en het boek Jakobus leert kennen, krijg je inspiratie om je geloof op praktische manieren in actie om te zetten. Bestudeer samen met Beth Moore begrippen als vreugde, moeiten, geloof, wijsheid, vastberadenheid, de tong, nederigheid, gebed en meer.

Jakobus is een aansprekende 7-weekse bijbelstudie voor groepen. De studie vormt een unieke combinatie van zelfstudie, video’s en groepsbespreking. Thuis doe je iedere dag een persoonlijke bijbelstudie. Daarnaast kom je wekelijks bijeen met een groep vrouwen. In deze gespreksgroep bespreek je wat je thuis geleerd hebt uit Gods Woord en deel je je leven met elkaar. Ook kijk je samen naar onderwijs van Beth Moore. 

(website: www.royaljongbloed.nl)

Praktische informatie:

Dagelijkse zelfstudie thuis + als groep 1x per week een bijeenkomst in huiskamersfeer. 

Tijd: iedere woensdagmorgen van 9.00 – 12.00 uur.

Data: 6 februari 2019 t/m 3 april 2019 (m.u.v. de voorjaarsvakantie)

Kosten per cursus: € 40,-- incl. werkboek.

Aanmelden vóór 15 januari 2019 bij Nelleke Boersema Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.